ПРО БРЕНД RYMAX

Rymax – це міжнародний бренд мастильних матеріалів з Нідерландів. Ми спеціалізуємося на автомобільних, важких та промислових мастильних матеріалах. Наше прагнення бути видатним постачальником високоякісних мастильних матеріалів забезпечило нам успішну присутність та значне зростання у більш ніж 60 країнах світу. Відданість своїй справі дозволила нам створити бренд, здатний задовольнити та перевершити очікування клієнтів.

Саме завдяки нашому підходу, орієнтованому на партнерів, та пристрасті до чудового обслуговування, що супроводжується повним асортиментом високоякісних мастильних матеріалів, ми змогли досягти успіху в нашій галузі. Ми пишаємось своєю здатністю йти далі та вище для наших партнерів, дилерів та кінцевих користувачів. Це те, що робить нас унікальні, це те, що робить нас Rymax!

В основі Rymax лежить прагнення кинути виклик статус-кво та здивувати наших клієнтів. Ми прагнемо до того, щоб досягати максимуму наших можливостей, завжди прагнемо вдосконалюватись та постійно перевершуємо очікування наших клієнтів. Від Rymax ви можете чекати якісні мастильні матеріали, солідний досвід, надійну підтримку та гнучкість відповідно до потреб нашого ринку.

 

ПРО НАШ МАГАЗИН

Ми офіційний магазин на территорії України, який працює з 2017 року і кожного дня працює заради Вас. Ми гарантуємо якість та тільки оригінальну продукцію RYMAX, тому що працюємо в одному офісі з єдиним єксклюзивним імпортером в Україні - компанією Техно-Ойл-Лк. 

Ми пропонуємо Вам найширший ассортимент продукції по найкращій ціні в Україні.

 

СПІВПРАЦЯ З СТО

Якщо Ви власник СТО, ми з задоволенням розглянемо співпрацю з Вашою станцією технічного обслуговування за найкращим прайсом. В залежності від об'ємів замовленнь будемо розглядати питання по маркетинговому супроводу та спонсорству. 

 

Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені мастилами RYMAX. Навіщо переплачувати за розкручені бренди, якщо можна отримати ще більшу якість від голландського бренду RYMAX.

Ми працюємо цілодобово, навіть вночі, якщо не спимо ^_^